Переможцям учнівської олімпіади з математики вручено 86 дипломів та спеціальні нагороди

Напруженими були дні змагання найкращих юних математиків, які приїхали до Запоріжжя з усіх куточків України на завершальний ІV етап LVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Під час урочистого закриття турніру в актовій залі КЗ «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №4» ЗОР  Богдан Рубльов, голова журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, висловив слова подяки організаторам проведення олімпіади, а учням побажав не зупинятися на досягнутому, долати нові вершини в математичній науці.

Привітали юних олімпійців з чудовими результатами Едуард  Гугнін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, Владислав Марченко, заступник голови Запорізької обласної ради, Тетяна Озерова, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, голова оргкомітету олімпіади.

За результатами виконання завдань компетентним журі визначено переможців олімпіади та нагороджено 86 учнів дипломами:

І ступеня14 учнів (4 восьмикласники, 4 дев’ятикласники, 3 десятикласники і 3 одиннадцятикласники),

ІІ ступеня26 учнів (8 восьмикласників, 5 дев’ятикласників, 6 десятикласників і 7 одиннадцятикласників),

ІІІ ступеня46 учнів (13 восьмикласників, 11 дев’ятикласників, 12 десятикласників і 10 одиннадцятикласників).

Рішенням журі окремим переможцям змагання вручено спеціальні нагороди, а саме: відзнаки «Імені В’ячеслава Ясінського», «Імені В.М.Лейфури», «Імені княгині Ольги, «Приз за виправданий ризик»  та «Приз збірної України з футболу».

Так, Бакай Василь (УФМЛ) за найкращий результат під час розв’язування геометричних задач  нагороджений відзнакою « Імені В’ячеслава Ясінського».

Анастасія Руденко  (м. Київ) удостоїлась відзнаки «Імені В.М. Лейфури» як наймолодшиий учасник олімпіади .

Аліні Гарбузовій  (Харківська область) вручено відзнаку «Імені княгині Ольги» за найкращий результат серед дівчат .

Роман Кожевников  (Вінницька область) став володарем відзнаки «Приз збірної України з футболу» як учень 11 класу, який за рейтингом посів тринадцяте місце .

Тригуб Антон з Києва, який виступав за старшу паралель,  заслужив відзнаку «Приз за виправданий ризик» за найкращий результат у своїй віковій категорії.

Підбиваючи підсумки LVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Андрій Паньков, заступник голови оргкомітету, старший науковий співробітник відділу загальної середньої освіти та підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти, кандидат фізико-математичних наук,  зазначив, що опікування обдарованими дітьми визначає вектор розвитку освітньої політики держави та її майбутнє, побажав учасникам олімпіади творчого натхнення, подальшого зростання та особистих досягнень на теренах математики.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×