Завершені змагання юних екологів

Упродовж п’яти днів Вінниччина приймала учасників VІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. В ній взяли участь  74 учні 10 -11 класів із 24 областей України та м. Києва.

22 березня пройшов теоретичний тур змагання, під час якого учасники   виконували  тестові завдання  та давали відповіді на відкриті запитання  у формі аналізу відеоряду.

23 та 24 березня відбувся практичний тур олімпіади у формі публічних захистів  проектів, в якому юні екологи  розкривали широкий спектр екологічних проблем України.

Учасники олімпіади мали змогу поспілкуватись з науковцями-членами журі, потоваришувати зі своїми ровесниками та отримати приємні враження від екскурсії по місту, відвідування музею-садиби М.І. Пирогова та музею лісу.

Урочисте закриття олімпіади відбулося 25 березня 2016 року о 10.00 в актовій залі закладу «Загальноосвітня школа          І-ІІІ ступенів №16  Вінницької міської ради».

За підсумками змагань шість учасників нагороджено дипломами І ступеня, 13 – дипломами ІІ ступеня та 18 учасників – дипломами ІІІ ступеня.

Організаційний комітет олімпіади висловлює вдячність Міністерству екології та природних ресурсів, департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, громадській організації «ICEA» за сприяння у відзначенні переможців VІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×