За біотехнологіями – майбутнє

Днями на базі факультету біотехнології та біотехніки Національного технічного університету України «КПІ» відбулася науково-практична конференція. Вона стала фіналом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Біотехнологія».

За даною спеціальністю в Україні конкурс проводиться лише вдруге, але географія вищих навчальних закладів, що брали участь в заході, широкий спектр представлених наукових досліджень підтверджують універсальність та перспективність біотехнології в нашій державі.

Робота велася в чотирьох секціях: «Промислова, харчова, сільськогосподарська, медична та фармацевтична біотехнологія», «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика», «Екологічна біотехнологія та біоенергетика», «Біоінженерія». Всього було заслухано 29 наукових доповідей студентів з 16 вищих навчальних закладів України.

Високий рівень представлених науково-дослідних робіт, цікаві та наочні презентації, а також ґрунтовні та впевнені відповіді на питання комісії та гостей конкурсу дозволили розподілити дипломи наступним чином:

Диплома І ступеню удостоєні:

Ольга Гринько (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), Євгенія Дарменко, Ганна Мікешина, Віталій Форостянко, Віталій Ільєнко (Національний технічний університет України «КПІ»);

Диплом ІІ ступеню вручено:

Тетяні Бедрій та Антону Михайленку (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського), Сергію Галацан (Український державний хіміко-технологічний університет), Наталії Липка Наталія Петрівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича),

Олексію Ревтову та Олені Перехрестенко (Національний технічний університет України «КПІ»);

Диплом ІІІ ступеню отримали:

Ольга Власенко, (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара), Алла Герштун (Національний університет «Львівська політехніка»), Сергій Макайда (Харківський національний університет радіоелектроніки), Дмитро Тичина (Чернігівський національний технологічний університет).

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×