GEG семінар “Навчаємося з Google” в Одесі

21-24 березня на запрошення Одеської обласної державної адміністрації відділом неформальної та інформальної освіти дорослих Інституту модернізації змісту освіти було проведено GEG семінар “Навчаємося з Google”. У ньому взяли участь більше 100 директорів, заступників директорів та учителів шкіл, які прийняли рішення розгортати хмарне середовище GoogleAppsforEducation.

Захід  пройшов у рамках проекту «Цифрове перетворення Одеської області», який реалізовується за підтримки компанії Google. В організації семінару також взяли участь представники Одеського обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти: Володимир Кавалеров, директор закладу, його заступники  Дмитрій  Демченко і  Юрій Багатий, та Ігор Пєрлов, начальник центру ІКТ та дистанційної освіти.

На заняттях із освітянами працювали тренери: Наталія Гущина, начальник відділу неформальної та неформальної освіти ІМЗО, Наталія Саражинська, сертифікований викладач Google, Артем Герман, завідувач сектору  мислення, спілкування та співробітництва, Олена Бурдун, методист вищої категорії сектору цифрової грамотності ІМЗО, та Оксана Іванко, заступник директора Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №73.

Учасники тренінгу обговорили управлінські аспекти впровадження GoogleAppsforEducation у навчальному закладі, навчилися використовувати сервіси Google для організації єдиного навчального простору. Для ефективної співпраці,  взаємодії та самоосвіти створили свою неформальну Google спільноту.

У цей же час 22 та 23 березня у  містах Білгород-Дністровський та Саврань Одеської області в рамках цифрового перетворення Одеської області пройшов семінар «Розвиток регіону через використання цифрових технологій». У ньому взяли участь Олег Якимчук, директор по зв’язках з органами державної влади Google Україна, Любов Шипович, керівник Департаменту “Агентство з питань інвестицій та розвитку” Одеської обласної державної адміністрації.

У рамках цього семінару Артем Герман Артем презентував учасникам-держслужбовцям основні інструменти Google (Gmail, GoogleDrive, Google+, GoogleKeep) для підвищення ефективності прийняття управлінських рішень.

Організатори заходу відзначили важливість інноваційних технологій та підвищення їх ролі  в усіх сферах сучасного життя.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×