Названо кращих знавців угорської мови та літератури

 

22 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте закриття та нагородження переможців і учасників ІV етапу ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури.

Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО,та Єва Браун, методист кабінету освіти національних спільнот ЗІППО, розповіли учасникам про труднощі, які виникали під час виконання завдань, проаналізували допущені помилки, а також оголосили результати.

Балог Денеш, консул Генерального Консульства Угорщини в Україні, подарував переможцям книги з творами великого угорського поета Шандора Петефі у перекладі українською мовою, та поезію великого Кобзаря – угорською мовою.

Василь Петечук та Єва Браун  привітали переможців, наголосивши, що лише глибокі знання і бажання перемогти допомогли школярам у нелегких олімпіадних перегонах.

Дипломами І ступеня нагороджено:

Реку Ферко, ученицю 9 класу Тисаашванської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області;

Лейлу Борто, ученицю 10 класу Шаланківської загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області ;

Ребеку Магдолну Копас, ученицю 11 класу Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена Берегівської районної ради Закарпатської області;

Дипломом ІІ ступеня відзначено  Патрісію Варгу, ученицю 11 класу ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги.

Щирі вітання переможцям та усім учасникам олімпіади!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×