У Запоріжжі змагаються кращі юні математики України

 

Учора, 21 березня 2016 року, гостинне Запоріжжя зустрічало гостей з усіх куточків України. Із Полісся, Слобожанщини, Донбасу та Луганщини, Закарпаття, Центральної України, Галичини, Поділля, Буковини і Прикарпаття приїхав 171 учасник, а разом з ними 43 керівники команд, 46 членів журі й 19 членів оргкомітету для участі в ІV етапі LVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Урочисте відкриття відбулося в актовому залі міського Палацу дитячої та юнацької творчості. Зі словами привітання та побажанням результативної роботи, пошуку цікавих ідей, нестандартних математичних рішень та яскравих перемог до учасників Всеукраїнської олімпіади звернувся Владислав Марченко, заступник голови Запорізької обласної ради. У своєму зверненні до юних математиків заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін зауважив, що справжній патріот повинен бути відповідальним за інтелектуальний потенціал країни і побажав перемоги у змаганнях найсильнішим. Виступаючи перед учасниками олімпіади, директор Департаменту освіти і науки Т.Я. Озерова відзначила, що через любов до знань ми виховуємо талановиту та обдаровану особистість  цим робимо вагомий внесок у розвиток країни.

Юних математиків, членів журі та гостей Всеукраїнської олімпіади також привітав Богдан Рубльов, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, голова журі. У своєму виступі Богдан Владиславович сказав, що попереду декілька днів наполегливої сумлінної інтелектуальної праці, до якої усі учасники сумлінно готувалися і мають надію на успіх та щиро побажав їм лише перемог.

Андрій Паньков, старший науковий співробітник відділу загальної середньої освіти та підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти, кандидат фізико-математичних наук, заступник голови оргкомітету олімпіади побажав учасникам змагань віри в себе, свої можливості та вміння долати перешкоди. Усі випробування, що зустрічаються на життєвому шляху, лише загартовують людину, допомагають їй реалізовувати свої творчі здібності,- підкреслив науковець.

Учасники Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики вшанували хвилиною мовчання пам’ять видатного діяча олімпіадного руху не тільки в Україні, а й за її межами – В’ячеслава Андрійовича Ясінського.

Перед юними математиками з вокальними та хореографічними номерами виступили вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості Запорізької міської ради.

Попереду в учасників олімпіади – дні напруженої, але цікавої роботи, складних конкурсних змагань, оригінальних математичних доведень, а найголовніше – плідного спілкування, інтелектуального та культурного збагачення на привітній запорізький землі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×