У столиці України стартували всеукраїнські інтелектуальні змагання юних знавців російської та новогрецької мов та літератур

 

21 березня 2016 р.  Київ другий рік поспіль сердечно вітав учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури та Всеукраїнської олімпіади з новогрецької мови і літератури. На урочистому відкритті учасників олімпіад, керівників команд та членів журі вітали начальник управління освіти Дніпровської у місті Києві державної адміністрації Наталія Іваніна, співробітники Інституту модернізації змісту освіти Олена Артеменко та Олена Хомяк.

Перший секретар Посольства Греції в Україні Агапіос Калогноміст зазначив, що новітня історія Греції починається саме з українського міста Одеса, де розпочалась боротьба грецьких патріотів за визволення Еллади від іноземного панування. Також пан Агапіос побажав учасникам олімпіади перемог в усіх починаннях.

Із побажанням успіхів і перемог до учасників звернулися голови журі: Оксана Корнієнко, завідувач кафедри Київського університету імені М. П. Драгоманова, доктор філологічних наук, професор,  та Андрій Савенко, завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук.

На відкритті своє життєрадісне мистецтво учасникам олімпіади дарували вокальний ансамбль «Намистечко» (керівник Ольга Яриновська) та народний ансамбль танцю «Україна» (художній керівник – заслужена артистка України Ольга Яценко).

Отже, 32 учасника інтелектуальних змагань з російської та новогрецької мов і літератур готові до інтелектуальних змагань. Бажаємо їм успіхів і перемог, творчого натхнення!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×