Що очікують батьки від шкільної освіти?

 

Відповідь на це актуальне питання сьогодення шукали учасники Батьківської конференції,  що відбулась днями у місті Лева в рамках Освітнього форуму-2016. Подія стала можливою за підтримки Креативної Міжнародної дитячої школи.

На конференції було велелюдно. Сюди прибули близько сотні небайдужих батьків, педагогів та підлітків. Вони висловили свої думки щодо очікувань від змін у шкільній освіті сьогодні, бачення сучасної школи. Вона має поважати особистість учня, розвивати його сильні сторони, сприяти креативності та здійснювати індивідуальний підхід до дітей.

Діти мають бути в школі щасливими! Саме тому потрібно робити акцент на розвиток емоційно-вольових якостей дитини і здійснювати психологічний супровід. У цій роботі повинна бути налагоджена тісна співпраця батьків з психологами та педагогами, без неї усі результати будуть незначними, а навчання та розвиток дитини менш ефективні.

Навчання має здійснюватися в межах школи. Першочерговим завданням школи є навчити учня вчитися самостійно, а також вміти застосовувати отримані знання на практиці. Особливої уваги потребує розвиток логічно-критичне мислення дитини.

Результатом зустрічі є підсумки роботи трьох груп, які працювали у форматі фасилітації.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×