Нарада-презентація щодо впровадження дистанційної форми навчання в загальноосвітніх навчальних закладах

image_pdfimage_print

 

2 березня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась нарада-презентація щодо впровадження дистанційної форми навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.
Для участі в ній зібралися представники обласних департаментів освіти і науки та закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники навчальних закладів.
Захід проводився МОН України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти за підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, ГО «Центр розвитку бізнес-технологій» та корпорації Microsoft Україна.
Модератором заходу виступив Сергій Дятленко, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України.
Із вітальним словом до учасників звернувся Михайло Войцехівський, директор ІППО КУБГ.
Марія Богуслав, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти з фінансово-економічних питань, представила дорожню карту «ОСВІТА 3.0», метою якої є самореалізація та забезпечення культурного розвитку і стійкого економічного зростання країни в умовах глобальної конкуренції.
Іорданка Томкова, радник з електронного урядування Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) ознайомила присутніх з важливістю електронних навичок та цифрової освіти.
Сергій Дятленко нагадав про нормативно-правове забезпечення, згідно з яким можливе впровадження дистанційної форми навчання в ЗНЗ України.
Учасникам заходу було презентовано досвід організації навчання за дистанційною формою, зокрема, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та школи № 81 м. Києва (Михайло Войцехівський, директор ІППО КУБГ, Ірина Воротнікова, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій), приватної школи «Афіни» міста Києва (Тетяна Швець, заступник директора) та Сумського державного університету (Юрій Зубань, директор Організаційно-методичного центру технологій електронного навчання).
Володимир Іванов, директор ГО «Центр розвитку бізнес-технологій, презентував платформу дистанційного навчання AMLearning, досвід її впровадження та перспективи розвитку.
Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» (MicrosoftУкраїна) розповів про можливості Office 365 для дистанційного навчання. Зокрема, познайомив з програмою Skype для бізнесу, завдяки якій регіони отримали можливість он-лайн підключення до наради.
На завершення заходу Вікторія Косик, начальник відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва ІМЗО МОН України, відповіла на запитання щодо організації діяльності з впровадження дистанційної форми навчання.


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×