Перші результати проекту «Google Apps for Education» у м. Кіровоград

Презентація проекту «Google Apps for Education», який упроваджується у навчальних закладах Кіровограда за ініціативи начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко, відбулась у комунальному  закладі «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення».

У рамках заходу Надія Кравченко, директор школи, ознайомила присутніх з етапами реалізації проекту у напрямку застосування Google Apps у навчальну діяльність школи у 2015 – 2016 навчальному році та подальшими перспективами впровадження.

На базі “Google Apps” утворене хмарне середовище. До нього підключена одразу вся шкільна спільнота. Педагоги мають можливість завантажувати в акаунт домашні завдання, проекти, відео. Вчителі та учні працюють з цими матеріалами з допомогою телефонів, планшетів та комп’ютерів. Програму тестують вчителі, які розуміються на цьому і мають необхідні гаджети.

-Тих, у кого поки що немає технічної можливості, ми не примушуємо працювати з новинкою. Але, хто вже включився в процес – набувають досвіду і своїми діями мотивують інших, – розповіла Надія Кравченко.

Андрій Райкович, міський голова Кіровограда, Лариса Костенко  ознайомилися з напрямками практичного застосування  Google Apps у роботі педагогів і учнів. Гості завітали на урок біології  до 9-Б класу, де вивчалася тема «Будова ока» із  застосування додатку Google Class та Humen Biologe.

Першим до реалізації новації підключився вчитель біології Олексій Хомутенко. Він переконаний, що з допомоги комп’ютерної новинки діти почнуть краще засвоювати та сприймати матеріал.

– Працювати із мультимедіа набагато краще, ніж використовувати під час уроку сухий матеріал і за цим, впевнений, майбутнє, – наголосив Олексій Хомутенко.

Учні на питання вчителя теж відповідають у режимі онлайн, перевіряють отримані знання швидким тестуванням. До нової системи школярі звикли швидко. Тим часом адміністрація школи вже готується розширяти межі проекту. Вже у березні будуть активовані акаунти батьків, а через декілька місяців – електронний журнал. Відтак в онлайн режимі вони зможуть отримувати всю необхідну інформацію про навчальний процес, роботу вчителів та успішність своїх дітей.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×