У Тернополі відбувся Всеукраїнський семінар у рамках Школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап»

 

 

У Тернополі Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено Всеукраїнський семінар у рамках Школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап».

До участі в роботі семінару були залучені методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, які відповідають за викладання предметів «Правознавство» та «Образотворче мистецтво», а також за проведення конкурсу «Вчитель року» в областях України.

Тернопіль недарма було обрано місцем проведення заходу. Адже основна мета семінару – поширення передового досвіду роботи переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015». Торік у двох із чотирьох номінацій конкурсу перемогли саме педагоги тернопільських загальноосвітніх навчальних закладів – Тетяна Кульчицька, учитель правознавства Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов, та Галина Кізілова, учитель образотворчого мистецтва Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

У перший день роботи семінару в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 3 відбулось пленарне засідання, модератором якого була Олена Артеменко, завідувач сектору організації заходів ІМЗО. Учасників семінару привітали заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та Наталія Білоус, заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради, і Галина Литвинюк, директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу поділились з колегами досвідом організації в місті результативної системи роботи з творчими педагогами.

Галина Свінних, заступник директора з навчально-методичної роботи Тернопільського ОКІППО, розповіла про особливості добре налагодженої моделі організації та проведення всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в Тернопільській області. Володимир Уруський, заступник директора з наукової роботи Тернопільського ОКІППО, наголосив на необхідності подальшої співпраці з вищими педагогічними навчальними закладами області як запоруки підготовки висококласних сучасних педагогів.

У другій частині пленарного засідання головними дійовими особами Творчої майстерні сучасного вчителя стали вчителі – учасники Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2015». Так Анатолій Лабунський, вчитель образотворчого мистецтва Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 120 Дніпропетровської області, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» розповів про джерела творчого натхнення та умови професійного зростання у процесі проведення конкурсу.  Тернопільські педагоги, вже згадувані Тетяна Кульчицька й Галина  Кізілова, а також фіналісти конкурсу Оксана Клапків, учитель хімії Дарахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Теребовлянського району Тернопільської області, та Олександра Флешар, учитель української мови і літератури Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука», поділилися із присутніми власними секретами роботи, що забезпечили їм успіх у конкурсі професійної майстерності.

Незабутні враження в учасників семінару залишились від екскурсії до Збаразького замку, перлини Національного історико-архітектурного заповідника «Замки Тернопілля», а також знайомства із пам’ятними та історичними місцями Тернополя.

Наступного дня роботу семінару було перенесено у навчальні заклади, де працюють переможці конкурсу «Учитель року – 2015». Методистам інститутів післядипломної педагогічної освіти випала нагода стати активними учасниками майстер-класу Тетяни Кульчицької, вчителя правознавства Тернопільської СШ І-ІІІ ст. № 7 та Галини Кізілової, учителя образотворчого мистецтва Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×