У Львові пройшла ІІ зимова школа з фінансової грамотності

З 20 по 22 січня 2016 року у Львівському інституті Університету банківської справи пройшла ІІ зимова школа з фінансової грамотності.

Кращі викладачі вишу провели низку цікавих лекцій з економічної освіти, ефективності використання ресурсів, ролі грошей у ринковій економіці, специфіки споживчого кредитування, фінансової складової запозичень тощо. Відбулися також презентації-практикуми з фінансової грамотності та кредитної діяльності банків.

Протягом трьох днів учні не тільки навчалися, а й знайомилися з діяльністю навчального закладу, навчально-тренувального банку, кредитної спілки «Галичина», здійснили екскурсію до музею Інституту.

Участь у роботі школи взяли понад 80 учнів загальноосвітніх навчальних закладів № 21, 23, 70, 90, 97 м. Львова, Львівської лінгвістичної гімназії, НВК школи-ліцею «Оріана» та школи-садка «Софія», а також студенти Львівського техніко-економічного коледжу, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості, Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×