Тренінг «Навчання та розвиток навичок ХХІ ст. за допомогою хмарних технологій Microsoft Office 365»

12 січня 2016 р. за ініціативи Черкаського міського методичного кабінету установ освіти спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та компанією «Microsoft Україна» проведено тренінг «Навчання та розвиток навичок ХХІ ст. за допомогою хмарних технологій Microsoft Office 365».

Захід відбувся на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. В. Симоненка. Окрім учителів цієї школи, в тренінгу взяли участь представники ряду навчальних закладів м. Черкаси, а саме: гімназій №№1, 31,  9 ім. О.М. Луценка; спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів №№ 3, 17, 18, 28 ім. Т. Шевченка; загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 2, 12, 22, 29, 30, а також методисти ММК.

На тренінгу з допомогою завідувача сектору професійних навичок відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих, сертифікованого учителя-експерта Microsoft Івана Іванова освітяни познайомилися з педагогічним потенціалом безкоштовних онлайн-сервісів Microsoft, а саме: OneDrive, OneNote, Wordonline, PowerPointonline, Excelonline, Sway, пошта та календар. Учасники заходу спільно попрацювали в цих сервісах, а також обговорили пропозиції їх використання у навчальному процесі та спланували власну професійну діяльність з урахуванням цих ідей на найближчий місяць.

Учасники тренінгу відзначили його практичну значущість і своєчасність та продемонстрували готовність поширювати новий досвід серед колег міста.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×