Для співробітників Інституту проведено тренінг «Як ефективно презентувати себе і свою роботу»

 

В Інституті модернізації змісту освіти введено нову практику:зустрічі співробітників для обміну досвідом і навчання одне одного. 24 грудня відділом неформальної та інформальної освіти для дорослих було проведено навчальний захід для представників усіх відділів Інституту.

Тренінг був спрямований на вдосконалення навичок виступати перед аудиторією, враховуючи інформаційну насиченість, емоційність, жестикуляцію та інші особливості комунікації. Учасники спілкувались, виконували практичні вправи на координацію рухів  та уважність, працювали в групах, колективно презентували свої найкращі професійні та особисті якості.

Тренер Іван Іванов, завідувач сектору професійних навичок, заохочував та емоційно підтримував креативність учасників, сприяв розвитку уміння презентувати себе і свою роботу.

Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері. Учасники наголосили на важливості цих заходів, не лише для професійного зростання, а й для налагодження командного духу та ефективного співробітництва між усіма відділами Інституту.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×