Тренінг з використання хмарного сервісу Microsoft Office 365

 

11 грудня у середній загальноосвітній школі №23 м. Львова відбувся тренінг «Електронне середовище навчального закладу на базі хмарного сервісу Microsoft Office 365». Керівники кількох навчальних закладів та вчителі-предметники, ознайомилися з методикою використання безкоштовних сервісів Microsoft, обмінялися педагогічними ідеями та визначилися з планами на майбутнє.

Тренінг для освітян Львова організовано компанією «Microsoft Україна» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України. Тренером заходу, на якому розглядалось багато важливих для сьогодення питань, виступив  Іван Іванов.

Питання, які розглядались:

  • Вимоги до сучасного вчителя. Поняття хмарних технологій та електронного навчального середовища. Педагогічний потенціал Office 365.
  • Корпоративна пошта і спільний календар: навіщо потрібні і в чому переваги.
  • Хмарне сховище OneDrive для зберігання портфоліо, фото, відео, результатів діяльності учнів тощо.
  • Word, PowerPoint, Excel – як працювати спільно online та розвивати навички ХХІ ст. Обговорення педагогічних ідей.
  • Універсальний записник OneNote та спеціальний записник OneNote Classroom.
  • Sway та Office Mix – інструменти для візуалізації, створення відеоуроків та організації проектної діяльності учнів.

 

Під час проведення тренінгу, учасники мали змогу представити себе в спільній візуалізації за допомогою Sway; попрацювати разом у документі Word Online, зафіксувавши наявні проблеми впровадження ІКТ у своїй школі, та знайшовши їх рішення; створити спільну презентацію у PowerPoint Online з ключовими ознаками сучасного вчителя; оглянути інші застосунки Office 365 та обговорити сценарії їх використання на різних уроках і в управлінській діяльності.

Підбиваючи підсумки заходу, освітяни, що брали у ньому участь, відзначили не тільки практичну значущість, але й конкретність тренінгу. Інструктивно-методичні матеріали з використання Office 365 та інформація про можливості подальшого професійного розвитку, після тренінгу залишилась у педагогів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×