Тренінг для освітян ЗНЗ “Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу засобами Google Apps for Education” у Запоріжжі

 

02-04 грудня 2015 року в м. Запоріжжя за ініціативи Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для освітян загальноосвітніх навчальних закладів “Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу засобами Google Apps for Education”.

Захід проведено Інститутом модернізації змісту освіти та лідерами спільноти Google Educator Group (GEG) «Навчаємося з Google».

Під час тренінгу керівники та вчителі інформатики двадцяти загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області розглянули перспективи розвитку власного навчального закладу через розгортання платформи Google Apps for Education.

Чому саме Google? Розробники пропонують ефективні рішення й потужні інструменти, об’єднані в безпечну й захищену платформу Google Apps for Education для розгортання освітніми закладами єдиного інформаційно-освітнього середовища: безкоштовно, потужно, сучасно. Завдяки подібним інструментам навчальні заклади можуть перейти на новий рівень використання інформаційно-комунікаційних технологій, знизити витрати на організацію та управління навчально-виховним процесом.

Тренінг сприяв формуванню уявлення про переваги інструментів Google для швидкої комунікації з колегами та учнями, зручного документообігу, найрізноманітніших технологічних рішень, що допомагають зробити уроки ефективнішими й цікавішими  для учнів.

Керівники навчальних закладів та вчителі ознайомились із різноманіттям сервісів, ресурсів, служб Google, що використовуються у навчально-виховному процесі.  Директори ознайомились з управлінськими аспектами створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, а вчителі інформатики – з особливостями адміністрування платформи GAFE (Google Apps for Education). Окрім цього, вчителі планували власні уроки з використанням інструментів та ресурсів Google. Увагу акцентували  на практичній значущості кожного інструменту та ресурсу на прикладах використання іншими вчителями на своїх уроках. Також практично здійснювали спільне редагування документів, створювали календарі заходів та підрозділи в організації, додавали учасників в організації та керували службами для окремих суборганізацій, переконались в ефективності використання сервісу Google Групи. Упродовж тренінгу створювали навчальні матеріали, практикували ефективну комунікацію в Classroom в якості учнів та вчителів, вчились створювати власні галереї в Арт-проекті Google та планувати спільні заходи в Google Картах.

Учасники відзначили освітні ініціативи Google: програми підтримки молоді, викладачів, навчальних закладів, спеціальні академії для самоосвіти, відкриті платформи онлайн навчання.

Учасники тренінгу переконались в зручності соціальної мережі Google+: професійна спільнота “Навчаємося з Google” є чудовим місцем для обміну досвідом, надання взаємодопомоги, вирішення педагогічних проблем.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×