Підведені підсумки відбіркового (заочного) туру Всеукраїнського турніру юних знавців курсу “Фінансова грамотність”

 

 

З 25.11 по 01.12 .2015 року журі Всеукраїнського турніру юних знавців курсу “Фінансова грамотність” провело оцінку презентаційних матеріалів команд-учасників у режимі онлайн. Попередньо відеоролики та презентації були розміщені представниками команд на платформі для дистанційної освіти Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

У заочному турі команди змагались між собою за кращу презентацію з визначеного за попереднім жеребкуванням питання, максимальна оцінка за яку була визначена у 150 балів. Окрім цього журі дало оцінку візитівці команди, яка була представлена у вигляді відеофрагмента (максимальна оцінка 50 балів).

Запропонований формат проведення змагань було апробовано вперше, тому безумовно мали місце технічні проблеми, які оперативно усувались у робочому порядку.

Під час підведення підсумків спочатку за загальною сумою балів за відеоролик та презентацію були визначені переможці серед двох команд. Потім за загальним рейтингом відібрано наступних шістьох переможців для участі у фіналі.

Таким чином, до участі у фіналі до м. Києва запрошуються команди:

  1. Команда «Incognito» Чернівецької області.
  2. Команда Херсонської області.
  3. Команда «Бізнес – сила» Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області.
  4. Команда Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області.
  5. Команда гімназії № 2 м. Хмельницького.
  6. Об’єднана команда навчальних закладів м. Конотоп Сумської області.

Зведений протокол № 2 Всеукраїнського турніру юних знавців курсу “Фінансова грамотність” та методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського турніру юних знавців курсу “Фінансова грамотність” додаються.

Детальніше результати можна переглянути за посиланням…

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×