Відкрилась спеціалізована виставка з нагоди Міжнародного дня студента

 

 

Дано старт урочистостям з нагоди щорічного відзначення Міжнародного дня студента 17 листопада.

12 листопада 2015 року, в день відкриття першого із запланованих заходів – XXVIII міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2015» у Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Український дім» ( м. Київ, вул. Хрещатик, 2) було велелюдно. Сюди прибули освітяни, студенти, учні та їх батьки, а також численні поважні гості. Це Надзвичайні і Повноважні посли ряду зарубіжних країн в Україні, а саме: Чеської Республіки, Франції, Республіки Польща, Туркменістану, Узбекистану, Таджикистану, Судану, Палестини, Королівства Саудівська Аравія та Ізраїлю, а також представники організаторів заходу – Міністерства освіти і науки України, Товариства «Знання» України і Національної академії педагогічних наук України.

Із щирими словами вітань звернулись до присутніх заступник міністра освіти і науки Андрій Гевко та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремінь. Найкращі побажання на адресу сьогоднішніх та майбутніх студентів прозвучали з вуст представників закордонного дипломатичного корпусу – Генрика Літвіна (Польща),Ізабель Дюмон (Франція), Івана Почуха (Чехія) та Генадія Поліщука (Ізраїль).

Високий інтерес до виставки пов’язаний передусім з тим, що в ній беруть участь понад 160 вищих навчальних закладів України, а також провідні виші Європи. Відтак тут представлений весь спектр можливостей набути вищу освіту як в Україні, так і в країнах близького і далекого зарубіжжя. Крім того, у виставкових павільйонах презентується ряд перспективних молодіжних програм та програм обміну студентами й учнями. Відвідувачі мають змогу познайомитись з досвідом співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, взяти участь у семінарах, «круглих столах» з питань перспектив розвитку освіти, системи міжнародного співробітництва і впровадження інноваційних технологій в освітянську галузь. Майбутні абітурієнти на стендах виставки знайдуть також вичерпні відповіді на запитання щодо умов вступу до національних та закордонних навчальних закладів.

У перший день урочистостей, присвячених Міжнародному дню студента, в концертній залі «Українського дому» відбувся також гала-концерт Першого міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв іноземних студентів в Україні «Мистецтво без кордонів».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×