Завершився перший національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF

 

Вже вдруге Всеукраїнський конкурс «Intel – ТехноУкраїна 2015-2016» проходив у рамках Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів SikorskyChallenge. Конкурс відбувся в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». У фіналі змагання взяли участь 214 учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів віком від 15 до 17 років, які представили 182 індивідуальні та командні роботи в 6 категоріях: фізика та астрономія; інженерія; комп’ютерні науки; математика; енергетика і, вперше у цьому році, робототехніка.

16 жовтня стали відомі імена претендентів на поїздку до США для участі у фіналі Міжнародного конкурсу Intel ISEF.

За результатами конкурсу в суперфінал вийшли:

 1. Безбах Володимир, проект «Система безпеки при перевезенні вантажів». Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер», м.Київ.
 2. Лівочка Анастасія, проект «Система підвісу медичних нош». Львівський технологічний ліцей, м.Львів.
 3. Чичилова Марта, Согоян Тимур, проект «Універсальний дистрактор для ветеринарної хірургії у ссавців». СШ №37, м.Київ.
 4. Гордієнко Нікіта, Рєпін Нікіта, проект «Персональний асистент на основі доповненої реальності для допомоги людям с обмеженими можливостями». Ліцей №142, м.Київ.
 5. Ткаченко Артем, Жолнер Іван, проект «Злом пароля смартфона, використовуючи фізику його датчиків», Київський природничо-науковий ліцей № 145, м.Київ.
 6. Бузін Олександр, проект «Інтернет бібліотека для моделювання об’єктів у просторовому вимірі», Голосіївський ліцей №241, м.Київ.
 7. Чан Фионг Ань, проект «Одна задача про фігурні числа», Черкаський фізико-математичний ліцей, м.Черкаси.
 8. Дробнич Марк, проект «Платформа для створення інтелектуальних персональних роботів зі змінною будовою тіла», Ужгородська класична гімназія, м.Ужгород.
 9. Крива Ольга, проект «Ефективний шлях перетворення атмосфери та ґрунтів планети Марс у придатні для життя», Гавришівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Вінницька область.
 10. Маслова Надія, проект «Кінематика цефеїд у нашій галактиці», Одеська Маріїнська гімназія, м. Одеса.
 11. Нагорна Ілона, проект «Демонстрація та дослідження газових розрядів з використанням трансформатора Тесли», Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, Хмельницька область.
 12. Галунька Марина, проект «Дослідження нововідкритих подвійних зірок», Одеська Маріїнська гімназія, м. Одеса.

Учасники, які вийшли в суперфінал, поки що є тільки претендентами на участь у фіналі Міжнародного конкурсу Intel ISEFу травні 2016 року в США. Остаточні результати стануть відомі у лютому 2016 року одночасно з результатами наступного етапу Всеукраїнського конкурсу «Intel-ТехноУкраїна 2015-2016».

Щорічно збільшується рівень зацікавленості у проектах молодих вчених, ці роботи отримують підтримку бізнес-партнерів у вигляді спеціальних нагород та призів для тих учасників, які за допомогою своїх знань, вмінь та фантазії створюють проекти, що здатні змінити світ.

Всеукраїнський конкурс «Intel-ТехноУкраїна 2015-2016» в цьому році підтримали ImpressionElectronics, Netis, HyperX, IgroTechnika, ЮніорБанк, Пролего, Комп’ютерна академія «ШАГ», Благодійний фонд України «Відкриті серця», Verbatim*, ЕdЕra, Epson та інші.

У травні 2016 року на міжнародному фіналі конкурсу Intel ISEF в американському місті Фенікс, штат Арізона, найталановитіші молоді вчені змагатимуться з фіналістами національних етапів конкурсу з багатьох країн світу. Проекти оцінюватимуть вчені зі світовим ім’ям, в тому числі і Нобелевські лауреати.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×