Турнір юних знавців курсу “Фінансова грамотність”

 

 

2 листопада 2015 р. о 10-00 у залі Колегії Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10) відбулося відкриття заочно-очного турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». 

Співорганізаторами Турніру виступають: Міністерство освіти і науки України,  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Університет банківської справи, Комітет Верховної ради України з питань фінансів та банківської діяльності. 

 Від імені МОН України талановитих школярів привітав Олег Дерев’янко, заступник Міністра, керівник апарату. Він висловив глибоку подяку педагогічним та науковим працівникам, які своєю благородною працею сприяють фінансовій обізнаності учнівської молоді та формують відповідальність та економічну самостійність мислення у майбутніх громадян.

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрій Кононенко зазначив, що фінансова інформація покликана сформувати у громадян України економічні знання, економічну культуру, навички аналізувати економічну ситуацію та приймати виважені та обґрунтовані рішення.

Вітальний лист учасникам турніру від імені Дениса Дзензерського, народного депутата України, заступника голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності зачитала Вікторія Бері. Помічниця депутата підкреслила, що Д. Дзензерський не вперше підтримує проект впровадження курсу «Фінансова грамотність» та провення Турніру, адже необхідно, щоб знання старшокласників з фінансової грамотності стали дедалі більш глибокими, енергія – життєствердною, розум – перетворюючим.

Юрій Завалевський, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, щиро вітаючи учасників турніру, відзначив інноваційність та важливість дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» і побажав учням здобувати знання, наполегливо працювати над собою, вчитись долати труднощі, адже незабаром їм належить визначати політику країни, брати участь у формуванні її економіки й безпеки, підвищенні міжнародного іміджу.

До учасників Турніру зі словами вітання звернулась Тетяна Гірченко, професор кафедри банківської справи Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи». Вона побажала усім міцного здоров’я, успіхів та якісного навчання.

Починаючи жеребкування, Вікторія Косик, начальник відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва Інституту модернізації змісту освіти, поінформувала, що цьогоріч у всеукраїнському форумі знань візьмуть участь 19 команд старшокласників з різних регіонів нашої держави. На заочні відбіркові ігри Турніру було винесено 20 питань з різних аспектів фінансової діяльності, що попередньо були розміщені на сайті МОН України та Інституту модернізації змісту освіти.

Під час жеребкування методом «випадкових чисел» було визначено по дві команди на кожне обране завдання. З протоколом жеребкування можна ознайомитись на сайті МОН України та ІМЗО.

Протокол №1

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×