Всеукраїнський форум “Охорона праці в навчальних закладах”

29-30 жовтня 2015 року у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини проводився Всеукраїнський форум керівних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів “Охорона праці в навчальних закладах”. Мета форуму – задоволення освітніх інформаційних потреб у сфері охорони праці та розслідуванні нещасних випадків, що сталися з учасниками  навчально-виховного процесу.

Для участі у заході прибуло понад 300 працівників навчальних закладів і  міських та районних органів управління освітою Львова і Львівської області, Сумської, Тернопільської та Черкаської областей.

 Форум організовано і проведено видавництвом “МЦФЕР-Україна” за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

У роботі форуму взяла участь завідувач сектора безпеки життєдіяльності Дуброва Н. Й., яка надала інформацію щодо організації охорони праці в навчальних закладах з урахуванням нормативно-правових документів та відповідала на запитання  учасників форуму.

Таке професійне спілкування сприятиме  уникненню порушень с питань охорони праці,  наданні відповідей на “найболючіші” питання в адміністративно-господарській та навчально-виховній діяльності.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×