Регіональна нарада голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р.а.

 

Відповідно до плану роботи Всеукраїнської Спілки голів обласних методичних об’єднань вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., затвердженого Міністерством освіти і науки України, 15-16 жовтня 2015 року відбулась регіональна нарада голів обласних методичних об’єднань  викладачів української філології вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Нарада на тему: «Ефективні технології навчання та виховання – шляхи формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості студента», відбулась на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету Центрального регіону.

Участь у нараді взяли методисти базових коледжів та викладачі ВНЗ І-ІІ р.а. Полтавської, Хмельницької, Сумської областей, працівники відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Сумської області.

На науково-методичній нараді фахівцями обговорювались такі  питання: українська мова за професійним спрямуванням у системі освітніх компетенцій студента вузу, інтерактивні форми навчання української мови у вищому навчальному закладі, комунікативна складова мовної освіти студента, методичні аспекти викладання української мови за професійним спрямуванням, проблеми й перспективи викладання української мови за професійним спрямуванням у білінгвальному освітньому просторі, а також для  учасників наради було підготовлено практичні поради щодо створення електронних посібників та використання їх на заняттях з української літератури; йшла мова про формування національної свідомості  та технології розвитку критичного мислення, творчої активності студентів  на заняттях з україномовних дисциплін.

Було презентовано матеріали методичних надбань педагогічної майстерності викладачів циклових комісій Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка,  Глухівського коледжу СНАУ, Лебединського педагогічного училища ім. А.С.Макаренка, Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету.

Проведений навчально-методичний захід дав можливість ознайомитись з творчими здобутками та передовим досвідом педагогічних працівників декількох областей.

Учасники наради, з метою вивчення історії, культури і літератури України,  побували на екскурсії в гетьманській столиці – м. Батурин, та  музеї-садибі О. П. Довженка в м. Сосниця.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×