Всесвітній день заощаджень у Дніпропетровському університеті ім. Альфреда Нобеля

У рамках підтримки програми членів громадської ініціативи «Національна мережа фінансової просвіти», Університету банківської справи, Інституту модернізації змісту освіти МОН України та з нагоди відзначення Всесвітнього дня заощаджень та проведення Всеукраїнського тижня заощаджень (26-31 жовтня 2015 року) Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля було проведено Засідання студентського наукового клубу «FINANCIAL & ACCOUNTING LIFE» на тему: «ЯКИЙ БАНК ОБРАТИ ДЛЯ КАРТКОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ?».

Студентським науковим клубом «FINANCIAL & ACCOUNTING LIFE» Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля протягом вересня-жовтня 2015 року було досліджено особливості карткового обслуговування клієнтів вітчизняними банками та здійснений порівняльний SWOTаналіз.

Результати проведеного дослідження було презентовано 27 жовтня 2015 року на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Університету Нобеля під час засідання «круглого столу» на тему: «Який банк обрати для карткового обслуговування?»

Науковий координатор студентського клубу – Кузнецова С.А., доктор економічних наук, професор, академік АЕНУ, завідувачка кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

Координатори «круглого столу» – Вареник В.М., к.е.н., доцент кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування та Пестовська З.С., ст.. викладач кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

Організатори дискусії – студенти 2 та 3-го курсів спеціальності «Фінанси і кредит». Модератором «круглого столу» виступила Макоткіна Олена. Основне завдання зустрічі – презентація результатів дослідження студентами стосовно карткового обслуговування різними банками.

Перед студентами-фінансистами та студентами-обліковцями було поставлене завдання провести порівняльний аналіз процедури відкриття та переоформлення карток різними банками. Окрему увагу було приділено питанням ідентифікації клієнтів в різних банках, зокрема, визначенню інформації, яку вимагає банк щодо кожного клієнта.

Під час проведення дослідження студенти відвідали Дельта – центральний офіс ПриватБанку, а також відділення АТ «РайффайзенБанкАваль», АТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ), «АТ «Ощадбанк» та АТ«Альфа-банк».

Студентами була розроблена універсальна анкета (додається), яка висвітлювала основні питання щодо специфіки відкриття та переоформлення карток у банку. За допомогою анкети студенти проведено опитування співробітників банків. Результати даного спілкування лягли в основу презентацій,  які розкрили основні аспекти проведеного дослідження.

У засіданні клубу взяли активну участь студенти 1, 2, 3 та 4 курсів спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит». До уваги учасників «круглого столу» були представлені результати наукового дослідження, підготовані студентами 1, 2 та 3 курсу спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит». Обрання банків – баз дослідження відбувалось юними дослідниками самостійно.

Цікавими виявились результати дослідження, які, зокрема, засвідчили факти застосування банками процедур фінансового моніторингу до фізичних осіб, що викликало жваву дискусію під час обговорення.

Найактивнішу дискусію викликали ряд цікавих презентацій.

Так, Опалійчук Анастасія та Євтушенко Яна дослідили питання фінансового моніторингу, який проводять банки, особливість його проведення та необхідність і законність при відкритті дебетових карток фізичним особам.

Бабенко Катерина доповідала про порівняльну характеристику видів карток ПриватБанку.

Макоткіна Олена та Ягольник Анастасія доповідали про відмінності між відкриттям та переоформленням карток у ПриватБанку та РайффайзенБанкАвалю. Розповідали про власний досвід відкриття картки для студента у РайффайзенБанкАвалю.

Кавун Вероніка та Бувалка Аліна поділились інформацією про відмінності між відкриттям та переоформленням карток у Альфа-банку.

Перова Діана і Погрібна Валерія доповідали про відмінності між відкриттям та переоформленням карток у ПУМБу.

Толстих Тетяна та  Гарцуєва Олена вивчали відмінності між відкриттям та переоформленням карток у Ощадбанку.

Учасники засідання клубу «FINANCIAL & ACCOUNTING LIFE» взяли участь в інтерактивному голосуванні.

Дискусія проходила за темою «Який банк обрати для карткового обслуговування?»

Ознайомитися з її результатами можна тут:

Інститут модернізації змісту освіти МОН України та Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля вітає учасників круглого столу
та запрошує всіх бажаючих взяти участь у наступних дискусіях клубу «FINANCIAL & ACCOUNTING LIFE»

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×