Відбулася 47 Міжнародна учнівська олімпіада з хімії

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2015 р. №№ 649 “Про затвердження персонального складу та відрядження команд України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з математики, фізики, біології, хімії та інформатики у 2015 році команда українських учнів прийняла участь в 47 Міжнародній олімпіаді з хімії, яка проходила в цьому році у місті Баку (Азербайджан) з 20 по 29 липня.

Участь в олімпіаді прийняли 290 претендентів з 75 країн світу, а також більш ніж 250 хіміків, членів журі, експертів, викладачів та керівників команд. За оприлюдненими результатами отримано 35 золотих, 63 срібних і 92 бронзових медалей. Українські учні увійшли в двадцятку найсильніших, а найкращими за всіх стали учасники з Китаю, вони отримали всі чотири перших золотих медалі.

Завдання з теоретичного та практичних турів, як завжди, були цікавими. Експериментальний тур, який складався з трьох задач і був досить складним, дав можливість учасникам олімпіади проявити свої навички з органічного синтезу і знання з фізичної та аналітичної хімії. Вперше до складу наукового комітету ввійшли  наші співвітчизники: д.х.н. Дмитро Михайлович Волочнюк та к.х.н. Дмитро Володимирович Кандаскалов.

Українські учні повернулись у країну з 4 срібними медалями.  Команду України представляли брати Михайло та Микола Пашки (випускники 100 ліцею «Поділ», м. Київ), Андрій Малащук (випускник гімназії №46 м.Харків) та Олексій Желавський (випускник Харківської загальноосвітньої школи № 36).

Такими високими результатами вони завдячили своїй плідній праці і здібностям, а також, звичайно, праці високо кваліфікованої команди тренерів. Протягом останніх років з хлопцями працювали їх вчителі, а також справжні ентузіасти: Олександр Усенко, Костянтин Гавриленко, Юрій Холін, Дмитро Волочнюк, Сергій Колотилов, Сергій Пунін та інші. Вже не перший рік учні Київського ліцею №100 «Поділ»  гідно представляють команду нашої країни на Міжнародній олімпіаді з хімії і отримують найвищі нагороди завдяки плідній праці заслуженого вчителя України Вест Світлани Олександрівни.

Поїздка учнів та керівників команди (Костянтина Гавриленка та Аліни Горлової) відбувалася завдяки підтримці  Міністерства освіти та науки України.

Команду України супроводжував науковий спостерігач Юрій Валентинович Холін, доктор хімічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського університету ім. В.Н. Каразіна.

Вітаємо наших переможців!

Subscribe
Notify of
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×