Всеукраїнські вебінари з нагоди Дня безпечного Інтернету

8 лютого 2017 року відділом цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти та Національним комітетом Дня безпечного Інтернету в Україні за підтримки компанії «Майкрософт Україна» було проведено всеукраїнські вебінари: «Як зробити Інтернет безпечним» для учнів старших класів та «Безпечний Інтернет» для вчителів і батьків.

«Сьогодні ми вважаємо Інтернет одним із найкращих винаходів та досягнень людства. Можливості Всесвітньої мережі безмежні. І вже неможливо уявити собі сучасну освіту без використання інформаційно-комунікаційних технологій,» – зазначила Вікторія Косик, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти. Вона наголосила на важливості обізнаності учнів, вчителів та батьків у питаннях безпечного користування Інтернетом, розповіла учасникам вебінару про особливості розміщення інформації про учнів на веб-сайтах навчальних закладів та в блогах учителів.

Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна», зупинився на питаннях щодо активації ліцензійного програмного забезпечення, встановленого на комп’ютерній техніці, яку отримали загальноосвітні навчальні заклади в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, та можливостях фільтрації контенту.

Своїм досвідом із питань щодо безпечної поведінки в Інтернеті поділилась Олена Черних, координатор освітніх програм Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні. Вона відповіла на запитання учнів, що стосувалися кіберзлочинності, хакерства, та наголосила на основних загрозах, які підстерігають дітей онлайн.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×